Pridajte sa

Rozšírte tím Students for Liberty!

Priťahuje Vás sloboda a chcete ju šíriť? Chceli by ste sa stať súčasťou najväčšej liberálnej študentskej organizácie na svete? Pridajte sa k nám! Hľadáme nových ľudí zo všetkých univerzít a stredných škôl na Slovensku. V programe lokálnych koordinátorov získate organizačné schopnosti, spoznáte podobne zmýšľajúcich ľudí, rozkvitnete osobnostne aj ideologicky, a získate vzácne kontakty.

Naši koordinátori pravidelne usporadúvajú vzdelávacie akcie – konferencie, prednášky, prednášky na stredných školách, a zúčastňujú sa a participujú na organizácii akcií našich partnerov. Naši koordinátori nie len organizujú prednášky, no môžu aj sami prednášať. Slobodu šíria aj pomocou prekladov zahraničných textov, ale aj vlastnou publikačnou činnosťou.

Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás na ktorejkoľvek z našich akcií, alebo aj priamo tu na webe.

Ako to funguje?

Prvý kontakt

Najprv si overíme, či sa k sebe hodíme. Čo od SFL očakávate, čo ste ochotní do SFL dať, a s čím Vám vieme pomôcť?

SFL tréning

Organizácia Students for Liberty má svoju vlastnú vzdelávaciu platformu a veľa materiálov, ktoré Vám budú k dispozícii.

Vitajte medzi nami!

Akonáhle zistíte, čo členstvo v Students for Liberty obnáša, môžeme sa pustiť do spolupráce. Poďme spolu pracovať na slobodnejších zajtrajškoch!

Spoluprácu ponúkame aj v iných formách. Ak už neštudujete, alebo chcete prednášať, Students for Liberty Vám radi ponúknu pomoc s organizáciou a propagáciou. Stačí nám napísať.

Napíšte nám!

Nie sme v tom sami!

Slovak Students for Liberty je súčasťou celosvetovej organizácie Students For Liberty a jej Európskej odnože European Students For Liberty. Vďaka ich podpore získavame zdroje, materiály, kontakty a know-how. Naši členovia sa pravidelne zúčastňujú na ich konferenciách, ktoré sa konajú po celom svete. Okrem cenných skúseností s ich organizáciou si odnášajú aj cenné priateľstvá a nezabudnuteľné zážitky.

Nie sme v tom sami, spoločné názory zdieľame aj s inými slovenskými, ale aj českými organizáciami, ako INESS, Konzervatívny Inštitút Milana Rastislava Štefánika, Liberální Institut, Svobodný přístav a podobne, ale aj s každým liberálom, libertariánom, alebo s akýmkoľvek človekom, ktorý si váži slobodu.

Students for Liberty má svoju vlastnú vzdelávaciu platformu. Zistite viac o slobode!