Pridaj sa k nám!

Slovak Students for Liberty stále hľadá nových ľudí do tímu! Hľadáme mladých ľudí, ktorí milujú slobodu a chcú pomáhať v jej šírení.

Ako náš člen si prejdeš leadership programom pre lokálnych koordinátorov, ktorý ťa naučí nové veci o myšlienkach slobody, o filozofii, ekonómii, histórii nášho hnutia. No taktiež si zlepšíš svoje líderské, marketingové a manažérske zručnosti. Ako člen SFL môžeš sám organizovať lokálne podujatia, k čomu dostaneš tréning a budget. Môžeš sa tak naplno realizovať v šírení slobody!

Každoročne organizujeme mnohé prednášky, fóra a konferencie, pri ktorých získaš veľa skúseností s organizáciou, fundraisingom, marketingom. A samozrejme naberieš veľa nových kontaktov!

Students for Liberty je celosvetová organizácia, takže ako jej člen získaš kamošov z celého sveta. Vybuduješ si network plný open minded ľudí, ktorí sa venujú podobným myšlienkam ako ty. Môžeš s nami cestovať po regionálnych konferenciách, zúčastniť sa leadership fór, výročného stretnutia členov z celej Európy v Nemecku a samozrejme najväčšej európskej študentskej pro-liberty konferencie Libertycon! Stretneš tam zaujímavých mladých ľudí z celej Európy, no aj top svetová mená, mysliteľov, celebrity sveta libertarianizmu. Okrem základného tréningu pre lokálnych koordinátorov ponúka SFL veľa ďalších kurzov. ktoré ti nie len otvoria myseľ novým myšlienkam, no taktiež posunú kariérne ďalej.

Členovia a priaznivci ESFL na pikniku po Libertycone 2019

Slovak Students for Liberty funguje na Slovensku už viac než 5 rokov a stále sa rozvíja. Máme za sebou desiatky úspešných podujatí. Pripravujeme stále nové projekty – nové formáty prednášok, kampane a konferenciu. Práve s nimi potrebujeme pomoc. Kto nám môže pomôcť?

Koho hľadáme?

Koordinátor pre marketing/social media – Baví ťa social media marketing? Staň sa naším Social Media Guru! Ak sa chceš rozvíjať v marketingu a sociálnych médiách, toto je pozícia práve pre teba!
Nevadí, ak nemáš veľa skúseností. Práve toto je pozícia, kde ich naberieš! Zaučíme ťa do procesov, ktoré sami využívame a okrem toho dostaneš kurz od samotného Students for Liberty. Advanced Marketing Training od SFL, ktorý je zameraný na social media a marketing celkovo ti ponúkne know how toho, ako funguje marketing na svetovej úrovni Students for Liberty. Máš tak možnosť získať znalosti a skúsenosti, ktoré ti otvoria kariérnu cestu. Naši bývalí členovia dnes pracujú profesionálne v social media marketingu a PR.

Koordinátor podujatí – Baví ťa organizovanie, manažovanie a tvorba projektov? Staň sa naším event koordinátorom!
Máš príležitosť zlepšiť si svoje manažérske a organizačné schopnosti, nahliadnuť za oponu úspešných podujatí.
Hľadáme niekoho, kto nám pomôže s dramaturgiou, plánovaním a samotnou operatívnou podujatí. Opäť platí, že ťa naučíme všetko, čo potrebuješ a získaš veľa nových skúseností. Nevadí nám, že žiadne nemáš, preto ti dávame možnosť ich nabrať! Získaš mentoring od úspešných koordinátorov eventov z našich rád a možnosť prejsť si Advanced Events Training od SFL. Ak by sa ti v CVčku páčila takáto skúsenosť a training, neváhaj sa nám ozvať!

Koordinátor pre stredné/vysoké školy – Si študent, páčia sa ti myšlienky slobody a chcel by si ich na svojej škole? Vrámci našich aktivít organizujeme prednášky na stredných a vysokých školách po celom Slovensku. Ak by si na svojej škole chcel zorganizovať prednášku od nás, ozvi sa nám a vymyslíme spolu tému!
Máš však možnosť koordinovať tieto prednášky po celom Slovensku. Oslovovať partnerské školy a naväzovať nové partnerstvá, spoznať zaujímavých prednášajúcich z rôznych oblastí a organizovať vlastné eventy na školách. Potrebujeme dvoch koordinátorov pre stredné a pre vysoké školy. Dostaneš od nás know how, Advanced Events Training a pomôžeš rozšíriť myšlienky slobody po celej krajine!

Ak si sa nenašiel v žiadnej z týchto pozícií, aj tak sa neboj ozvať. Každá ruka sa nám hodí a určite pre teba nájdeme zmysluplnú rolu v našej organizácii. Máš skvelú príležitosť dopomôcť k slobodnejšej budúcnosti a k tomu si vylepšiť životopis členstvom v nadnárodnej študentskej organizácii!

Ozvi sa nám na mail info@studentsforliberty.sk, na náš Facebook alebo rovno pomocou formuláru nižšie.


Tešíme sa na spoluprácu!

Tím Slovak Students for Liberty